Metāla dūmvadi

0.00

Pieejamība:
Ir pieejams
Modelis:
Metāla dūmvadi
Ražotājs:
Bertrams

Nav atsauksmes
Rakstīt atsauksmi

Jautājiet pārdevējam pa tālr.: +371 24778784

Piedāvājam Latvijā ražotus, sertificētus vieglmetāla izolētus dūmvadus, kas izgatavoti no kvalitatīva nerūsējošā tērauda un atbilst ES standartiem. Mūsu izgatavotie dūmvadi ir daļa no efektīvas apkures sistēmas.
Mūsu piedāvājumā ir atbilstoši standartiem ražoti dubultsienu dūmvadi ar izolāciju, nerūsējošā tērauda čaulas jūsu vēcā, ķieģeļu skursteņa aizsardzībai.Kā arī melnā metāla pievienojuma caurules, lai savienotu apkures ierīci ar dūmvadu. Visi izstrādājumi ir ražoti tikai no augstākās klases, sertificētiem materiāliem, pielietojot modernākās tehnoloģijas.

  • Viens dūmkanāls, vienai apkures ierīcei.
  • Dūmvada, kā arī oderes augstums nedrīkst būt zemāks par 4m gāzei, 5m cietam kurināmam.
  • Horizontālajam pieslēgumam no katla uz dūmvadu jābūt maksimāli īsam un ar maksimāli maz līkumiem. Pieslēguma garums nedrīkst pārsniegt ¼ dūmvada garuma. Nominālais pieslēguma garums – 50cm.

  • Apkures ierīce dūmvadam jāpieslēdz ar pievienojuma posmiem, kas savstarpēji savienoti tā, lai katrs savienojums būtu uz iepriekšējā (dūmgāžu plūšanas virzienā, „pa spalvu”).

  • Vertikālie dūmvada vai oderes posmi savstarpēji jāsavieno tā, lai katra posma savienojums būtu iekš iepriekšējā (pret dūmgāžu plūsmas virzienu, „pret spalvu”).

Raksturīgākās īpašības:

Katram kurināmajam rasas punkta temperatūra ir atšķirīga. Tas ir atkarīgs no CO2 daudzuma degšanas produktos. Lietojot dažāda veida kurināmo (cietais, šķidrais, gāzveida) degšanas produktu temperatūra uz dūmvada virsmas nedrīkst būt zemāka par rasas punkta temperatūru. Rasas punkta temperatūra ir ap 56ºC. Ja dūmvada virsmas temperatūra ir zemāka par rasas punkta temperatūru uz dūmvada virsmas veidojas kondensāts, kas iesūcas dūmvada sieniņās un veicina intensīvu dūmvada iekšējo virsmu bojāšanos. Šāds dūmvads pilnībā var sabrukt 1-3 gadu laikā. Atkarībā no apkures iekārtas un izmantojamā kurināmā, dūmgāžu izejošā temperatūra sasniedz no 80ºC līdz 250ºC.

Kondensāta novēršana:

Mūsdienu apkures ierīces ir veidotas tā, lai maksimāli atdotu siltumu telpai, ar augstu lietderības koeficentu (virs 85%). Līdz ar to mazāka ir izejošo dūmgāžu temperatūra. Kā rezultātā, dūmvada iekšējā virsma netiek pietiekami piesildīta un kondensāta rašanās uz dūmvada sienām ir neizbēgama, īpaši aukstā laikā. Attiecīga diametra oderes ievietošana dūmvadā atrisina problēmu, jo nerūsējošā tērauda oderējums ātri un vienmērīgi uzsilst, bet, ja rasas punkts, tomēr, netiek sasniegts, tad pa gludo virsmu kondensāts tiek viegli novadīts.

Tomēr, ir situācijas, kad dūmvada augstums vai diametrs neatbilst nepieciešamajām prasībām. Risinājums – dubultizolētais nerūsējošā tērauda dūmvads, kuru var izgatavot nepieciešamajā augstumā, atbilstošu nepieciešamajam diametram un izmēriem. Tas ir viegli montējams jebkurā vietā- gar ārsienu vai telpas iekšpusē.

Konsultācija par produktu un cenu: 22582236; 67785300

Tehniskie parametri
Velkme (Pa) 10
Nominālā jauda (kW) 9
Dūmvada diametrs (mm) 150
Siltumatdeves koeificents (%) 81
Svars (kg) 205
Apsildes jauda (m3) 180
Augstums (mm) 1246
Platums (mm) 734
Dziļums (mm) 600
Vidējais kurināmā patēriņš (kg) 2.8
Aizmugures dūmvada pieslēguma augstums (mm) 1114

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek atbalstīts, lūdzu izmantojiet standarta tekstu!

Slikts            Labs


Aizvēt logu

Atslēgas vārdi:

Par mums:

Kamīnus, krāsniņas, kamīnu kurtuves Latvijas tirgū piedāvājam jau desmit gadus. Rūpīgi izvēlamies un atlasam ražotājus lai Jums piedāvātu tikai kvalitatīvus un pārbaudītus modeļus. Mūsu piedāvātajiem apkures produktiem - kamīniem, kamīnu kurtuvēm, krāsniņām, pirtskrāsnīm, dūmvadiem ir plašs dizaina spektrs Jūsu izvēlei. Meistars veiks konsultāciju Jums izdevīgā laikā un profesionāli uzstādīs Jūsu izvēlēto produkciju. Veicam produkta piegādi.. Ja rodas kādi jautājumi droši zvaniet: +371 24778784 vai rakstiet apriore@apriore.lv - mēs labprāt Jums atbildēsim.

Kontakti:

+371 24778784
apriore@apriore.lv